Sualtı Kesim & Kaynak

Denizlerde kullanılan iskeleler, dubalar ya da farklı amaçlarla kurulan sualtı boru hatları zaman içinde korozyona uğrayarak paslanabilir. Bu durumda çelik deniz yapılarının hasarlı olan bölümlerinin sualtı kesim işlemiyle kesilmesi gerekebilir. Daha sonra yeni malzemelerin montajı yapılarak çalışma tamamlanır.

Sualtında yapılacak bakım ve onarım çalışmalarında sualtı kaynak ihtiyacı da söz konusu olabilir. Farklı ihtiyaçlarınızla sualtındaki bakım ve onarım işlemlerinizde kesim ve kaynak gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sualtı Kesim & Sualtı Kaynak Nasıl Yapılır?

Sualtı kesim ve sualtı kaynak işlemleri için öncelikle çalışma yapılacak yapı bilinmelidir. Bunun için gerekli projelendirme yapılmalı ve hasarlı olan bölgelerin tespiti yapılmalıdır. Daha sonra yapılacak kesim ve kaynak işlemi için gerekli ekipmanlar hazırlanmalıdır. Öncelikle deniz yapılarında yer alan hasarlı kısımlar bulunur. Daha sonra sualtında bu bölgelerin kesim işlemi yapılır.
Uzman dalgıçlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz sualtı kesim işleminden sonra tahliye gerçekleştirilir. Daha sonra yeni malzemelerin montajı yapılır. Montaj sırasında sualtı kaynak hizmeti sayesinde onarım işlemi sorunsuz olarak tamamlanır.

Yüzer deniz araçlarında yaşanan sorunlar da sualtı kaynak ve sualtı kesim işlemleri gerçekleştirilerek yapılabilir. Firmamız öncelikle uzman ekibiyle keşif hizmeti gerçekleştiriyor. Keşif hizmeti sonrasında yapacağımız çalışmayla ilgili detayları belirliyoruz. Ardından uzman personellerimiz kesim işlemlerini yapıyor ve gerekli tahliyenin ardından yeni malzemelerin montaj işlemleri gerçekleştiriliyor.

Sualtı Kesim & Su Altı Kaynak Fiyatları

Sualtı kesim ve sualtı kaynak fiyatları yapılacak işlemin niteliğine göre belirlenir. Kesim yapılacak işlemdeki çalışma süresi, kullanılacak malzemeler, kesilecek nesne gibi bazı detaylar hizmetin fiyatlarını belirler. Ayrıca kaynak işlemlerinin detayları da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Sualtı kaynak ve sualtı kesim hizmetimiz hakkında fiyat, hizmet bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.