Sahil Ahşap Çalışmaları

Ahşap çok yönlü olan bir materyal olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle sahil alanlarında hayal gücü ve özgün tasarımla birleşince çok estetik yaşam alanları oluşturulabilir. Sahil bölgelerinde ya da havuz kenarlarında ahşap yürüme alanları oluşturarak daha kullanışlı, modern ve estetik bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Farklı renklerde, modellerde ve özelliklerde ahşap alanlarla havuz başınıza, iskeleye ya da deniz kenarındaki işletmelerinize istediğiniz havayı ahşap dokunuşlarla verebilirsiniz.

Ahşap sahil çalışmaları için özellikle otellerde, plajlardaki işletmelerde, havuz başlarında ahşap şezlong da tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de fark yaratan bir güneşlenme ve dinlenme alanı yaratmak istiyorsanız ahşap tasarımlarla şezlong doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca sahil alanlarında şemsiye yerine işletmelerde loca alanları da oluşturabilirsiniz.

Yüksek standartlara sahip bir işletmede, sahile sıfır evinizin bahçesinde ya da otellerde özel olarak tasarlanan ahşap bungalov çalışmaları ile retro bir tarz ile modern havayı bir arada verebilirsiniz.

 

Tarzınızı Yansıtan Ahşap Çalışmalar

Ahşap çalışmaları ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Tarzınıza uygun çözümler arıyorsanız ihtiyacınıza uygun ahşap dokunuşlarla evinizi, işletmenizi ya da yaşam alanınızı farklı hale getirebilirsiniz. Bunun yanında sahil kenarlarında ahşap çatıları da sizlere özel olarak oluşturuyoruz. İstediğiniz ahşap çalışmalar için keşif, projelendirme ve üretim aşamasında profesyonel ekiplerimizle hayal ettiğiniz yaşam alanlarınıza ilişkin ahşap çözümleri sizlere sunuyoruz.
Havuz başında, site içinde ya da işletmenizde ahşap yürüme yolu oluşturarak göz alıcı bir ortam yaratabilirsiniz. Bahçelerinizde veya oturma alanlarınızda daha estetik bir görünüm yaratmak için tarzınıza uygun ahşap çözümleri Dema Denizcilik farkıyla bulabilirsiniz.

 

Ahşap Oturma Alanlarınızı Oluşturalım

Yaz aylarında sahil bölgelerinde estetik oturma alanları yaratmayı istiyorsanız doğru yerdesiniz. Günün her anı vakit geçirebileceğiniz bir veranda alanı oluşturmak istiyorsanız ahşap oturma alanlarınızı sizlere sunuyoruz. Ayrıca farklı tasarıma sahip ahşap oturma alanlarıyla da tanışabilirsiniz.
Oturma alanlarınızda gölgelendirme sağlamak adına sundurma çözümleri de tercih edebilirsiniz. Sahil kenarında özel loca alanlarından bahçelerinizdeki verandalara kadar birçok özel ahşap oturma alanı ve ahşap çözümler için hemen bize ulaşabilirsiniz.