Hakkımızda

Dema Denizcilik, Türkiye’de deniz alanında yapılacak tüm faaliyetlere destek olmak ve ülkemizin topyekün kalkınma sürecine denizlerde katkı sağlamak adına faaliyet yürütmektedir. 2015 yılında kurulan firmamız Antalya merkezlidir. Uzun yıllardan beri denizcilik alanında hizmet veren profesyonel personellerden meydana gelen ekipleriyle hizmet vermektedir.

 

Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti, ülke politikaları ve doğanın korunması prensipleriyle hareket eder. Çalışmalarımızda ana felsefemiz ülkemizin doğal güzellikleri arasında önemli bir yere sahip olan denizleri koruma üzerinedir. Yaptığımız tüm çalışmalarda denizlerimize zarar vermeden denizlerimizi koruyacak şekilde yürütüyoruz. Tüm projelendirdiğimiz faaliyetlerimizde çevre temizliğine önem vererek doğa dostu çalışma prensibini edinmiş bir firmayız. Denizcilik alanında arama, dalgıçlık, deniz iskele yapımı , şantiye işleri, boru sistemleri gibi birçok konuda hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

 

Alanında uzman dalgıçlarımız ve farklı alanlarda uzman olan personellerimiz hizmetlerimiz içinde ihtiyacınız olan tüm konularda sizlere yardımcı oluyor. Sizler için tüm çalışmalarımızda profesyonel ekiplerimize yer veriyoruz. Ekiplerimiz her zaman zamanında teslim odaklı çalışıyor. Yaptığımız çalışmalarda ve projelerde en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

 

Bugüne kadar yürüttüğümüz çok sayıda başarılı projelerde en son tekniklerle, kreatif ve en ekonomik çözümleri sizlere sunduk. Firmamız iskele yapımı, sahil düzenleme, deniz boru hatları, liman temizliği, dalgıçlık hizmeti, denizden kum basma, derin deniz deşarjı, sualtı kesim ve sualtı kaynak gibi konularda hizmet vermektedir. deniz iskele yapımı İhtiyacınız olan tüm konularda bizden destek alabilirsiniz.

 

Güçlü referanslarımız ve profesyonel personellerimizle sizlerin de tüm projelerinde görev alıyoruz. Ayrıca verdiğimiz tüm denizcilik hizmetlerinde son teknoloji ekipmanları kullanarak sizlere en uygun bütçelerle en verimli işleri çıkarmaya çalışıyoruz. Uzman kadromuzla verdiğimiz yenilikçi hizmetlerle sizlere birçok konuda sektör devi olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Çok sayıda güçlü referanslarımızla sizlere de etkili çözümler sunuyoruz.