Denizden Kum Basma

Kum inşaat sektöründe en çok tercih edilen malzemeler arasındadır. Ülkemizde birçok kaynaktan kum temin edilir. Bunun yanında deniz de en önemli kum kaynaklarından biridir. Denizden kum basma işlemi yapılarak da birçok ihtiyacınız için kum elde edebilirsiniz. Özellikle deniz kenarlarında plajların büyütülmesi gibi projelerde kum başka işlemleri yapılabilir. Denizden alınan kumlar özel olarak istediğiniz alanlarda kullanılabilir.

Otellere ait plajlar ya da özel plajlarda kullanım alanı yetersiz olması durumunda denizden kum basma yöntemi kullanılarak alanlar genişletilebilir. İhtiyacınız olan kadar kum denizin içinden temin edilir ve istediğiniz alana yayılarak projelendirilen şekilde belirlenen plaj alanlarında genişleme sağlanabilir.

Denizden Kum Basma Nasıl Yapılır?

Denizden kum basma işlemlerinde öncelikle projelendirme gerçekleştirilir. İhtiyacınız olan alanda ne kadar kum lazım olduğu belirlenir. Buna göre denizden basılacak kum miktarı belirlenir. Daha sonra profesyonel ekipmanlar ve uzmanlar yardımıyla denizden alınacak kum miktarı belirlenir. Buna göre gerekli çalışmalar yapılır ve denizden ihtiyacınız olacak kadar kum kısa süre içinde temin edilir.

Denizden alınan kumdan sonra ihtiyacınız olan alanda çalışmalar yapılır. Özel set çalışmaları yapılarak kullanacağınız alana kumlar yayılır. Daha sonra plaj ya da belirlediğiniz kullanım alanının genişlemesi sağlanabilir. Ayrıca denizden basılan kum farklı ihtiyaçlarınız için de kullanılabilir. Denizden kum basma işleminin tamamında alanında uzman ekiplerimiz görev alıyor ve ihtiyaçlarınızı çözümlüyoruz.

Denizden Kum Basma Fiyatları

Denizden kum basma fiyatları genel olarak işin yapılacağı süreye ya da kullanılacak kum miktarına göre değişiyor. Projelendirme süreci sonrasında ihtiyacınız olacak kum miktarını da dikkate alarak sizlere bir fiyat teklifi sunuyoruz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı denizden kum basma işlemleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.