Dalgıçlık Hizmeti

Deniz altında yapılacak birçok işlemde ya da çalışmada dalgıçlık hizmeti almanız gerekebilir. Özellikle endüstri alanında dalgıçlık hizmetine yoğun olarak ihtiyaç duyuluyor. Firmamız su altında uzun süreli yapılacak endüstriyel dalış, su altı kaynak kesim çalışmaları, sualtı parça kesim, su altı vidalama ve sondaj gibi işlemlerde profesyonel dalgıçlık hizmeti vermektedir.
Su altında yapacağınız çalışmalarda profesyonel bir ekiple çalışmak ve işlerinizi kusursuz olarak yerine getirmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz ve size özel çözümlerimiz için randevu oluşturabilirsiniz.

 

Hangi Alanlarda Dalgıçlık Hizmeti Alabilirsiniz?
Son yıllarda özellikle endüstriyel alanda yaşanan gelişmeyle birlikte sualtında birçok alanda çalışmalar hız kazandı. Sualtında endüstriyel çalışmalar için profesyonel dalgıçlık hizmeti konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.
Platformlarda ve iskelelerde gerekli olan çelik montajlamada sualtında kalan bölümlerine ait kaynakların yapılması, çelik gövdeye sahip gemi, duba, iskele bacası, platform, sualtı boru hattı gibi deniz yapılarının hasar görmüş bölümlerine kaynak, iyileştirme, montaj işlemleri kapsamında sualtı kaynak kesim desteği alabilirsiniz.

Sualtı boruları ve çelik deniz yapılarının hasarlı olan bölümlerinin sualtı kesme işlemleri konusunda bize başvurabilirsiniz. Hasarlı bölümlerin sualtı parça kesim işlemleri yapılır, daha sonra kesilen parçalar sualtından tahliye edilir. Yeni parçaların sualtı vidalama, sualtı montaj, sualtı kaynaklama gibi yollarla montaj edilmesi sağlanır. Tüm çalışmalar uzman dalgıçlar, son teknolojiye sahip ekipmanlar yardımıyla sorunsuz olarak yapılır.

 

Dalgıçlık Hizmeti Fiyatları
Sualtında yapılacak kaynak, vidalama, montaj, kesim gibi tüm işlemleriniz için sizlere uzman personellerimizi yolluyoruz. Endüstriyel dalgıçlık hizmeti ile deniz yapılarında ve deniz araçlarındaki tüm onarım ve montaj çalışmaları konusunda sizlere destek oluyoruz.

Dalgıçlık hizmeti fiyatları; endüstriyel dalış, sualtı kaynak kesim, sualtı kaynaklama, sualtı parça kesim, sualtı vidalama ve montaj işlemlerinin niteliğine göre değişiyor. Bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilir ve dalgıçlık hizmeti hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.